HIMET
Pomysk Mały 38, 77-100 Bytów
59 823 2575

Wybierz swoje centrum obróbcze (kliknij w poniższe kategorie maszyn)

Centra obróbcze CNC HIMET - 3 linie maszyn (Vestium, Tantum, Ostium)

 

   Dlaczego warto zakupić maszyny HIMET?

Marka HIMET w maszynach to solidna konstrukcja, precyzyjne liniowe silniki momentowe, duże przyśpieszenia i prędkości posuwów, wyeliminowanie łożyskowania śrub i samych śrub tocznych, system sterowania TwinCAT III firmy Beckhoff z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi ( dysk twardy SSD, transmisja i komunikacja protokołem EtherCAT, rozproszone sterowanie, Industrie 4,0 - rewolucyjne podejście do przetważania i wymiany danych między maszynami i ludźmi, nowoczesne napędy cyfrowe AX5000 z silnikami jednokablowymi). W maszynach mają również zastosowanie najlepsze elektrowrzeciona firmy HSD. 

   To tylko niektóre zalety naszych nowoczesnych maszyn. Przyjedź, sprawdzić nasze produkty i podziel się swoją opinią. Przetestuj centrum obróbcze na którym jeszcze nie pracowałeś i którego zalet nie doceniłeś! Nasze centra obróbcze wyprzedzają technologicznie innych producentów centrów obróbczych - zwłaszcza tych zagranicznych, którzy wytwarzają maszyny oparte na starej technologii (klepanie tego samego przez wiele lat).

   Nowsze rozwiązania wprowadzają nieliczni. Jednak nowsze rozwiązania techniczne dają lepsze osiągi produkcyjne i zwykle mniej kosztuje ich serwisowanie.

Nasze niektóre rozwiązania techniczne:

      Postaw na produkt Polski, szybką reakcję serwisową.

    Coraz więcej firm stawia na produkt o polskim kapitale z gwarancją serwisu i jakości. Nikt już nie che być na marginesie i czekać na serwis wiele tygodni. Nie lubi się też starych klepanych od lat technologii zachodnich które przestały inwestować w nowe rozwiązania techniczne. Zaufaj profesjonalistom i postaw na Polskę - postaw na HIMET.

 

 

 

HIMET © 2017-2019   |   Polityka prywatności