HIMET
Pomysk Mały 38, 77-100 Bytów
59 823 2575
798 680 315

O firmie

FIRMA HIMET - producent centrów obróbczych CNC dla stolarni i zakładów meblowych 

Firma HIMET jest marką skoncentrowaną na produkcję obrabiarek CNC dla przemysłu meblowego, stolarskiego. Jest to mała firma produkcyjna, która istnieje 11 lat na rynku automatyki przemysłowej, obecnie koncentruje się wyłącznie na produkcji wysokiej klasy centrów obróbczych CNC. Dzięki dobrej organizacji pracy wytwarza kilkadziesiąt centrów obróbczych rocznie. Firma koncentruje swoją uwagę na budowie typowych obrabiarek CNC, takich jak wieloosiowe centra obróbcze. W chwili obecnej maszyny Himet oferują wszystkie dostępne możliwości technologiczne w produkcji schodów, drzwi, mebli od zaawansowanej kinematyki 3D do szybkich ruchów G0 wykonywanych za pomocą silników liniowych, zastosowania nowoczesnych materiałów (w tym kompozytów) oraz specjalistycznego oprogramowania dostosowanego do danego działu produkcji.

Himet ma zamiar konkurować na rynku światowym centrów obróbczych z takimi markami jak HOMAG, BIESSE, WEEKE, SCM. Stawiamy na podobną lub wyższą jakość w niższej cenie. Ponadto lepszy i szybszy serwis oraz niską awaryjność maszyn. W 2017 roku wyprodukowaliśmy pierwsze własne centrum obróbcze do drewna i bez dłuższego oczekiwania pozyskaliśmy nowych użytkowników. Świadczy to o dobrym kierunku specjalizacji naszej firmy oraz o produktach wysokiej jakości. Jesteśmy wyspecjalizowani w produkcji centrów obróbczych CNC, dlatego jesteśmy w stanie utrzymać wyższą jakość od firm, które wykonują masowo różne konstrukcje maszyn. 

Proponujemy centrum obróbcze do drewna 5 osiowe, typowe 3 osiowe obrabiarki CNC do produkcji mebli, 4 osiowe maszyny do produkcji dzwi i schodów. Wszystkie nasze maszyny są fabrycznie wyposażone w niezbędne narzędzie graficzne do szybkiego projektowania. Centra obróbcze HIMET osiągają najwyższą wydajność przy cenach znacznie niższych niż te, które oferują  firmy zachodnie. Jesteśmy Firmą, która swój dynamiczny rozwój zawdzięcza bogatemu 11- letniemu doświadczeniem z dziedziny obrabiarek CNC, wykorzystaniu zaawansowanych technologii  i specjalistycznej wiedzy. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie maszyn, modernizacji systemów sterowania, serwisie elektrowrzecion oraz naprawach maszyn CNC. Na początku działalności koncentrowaliśmy się na modernizacjach sterowań do obrabiarek CNC, szybko jednak okazało się, że nabyte umiejętności umożliwiają realizację dużo bardziej skomplikowanych przedsięwzięć, dlatego  rozpoczęliśmy produkcję maszyn charakteryzujących się wyjątkową wydajnością i szybkością. Wszystkie nasze maszyny są wykonane z wielkim zaangażowaniem popartym doświadczeniem.

Produkcja obrabiarek CNC jest naszą pasją, więc praca przynosi nam ogromną satysfakcję. Właśnie dlatego praca na naszych maszynach jest przyjemnością. Ułatwienia zastosowane w oprogramowaniu tworzone są na podstawie wskazówek operatorów i technologów, którzy mają bezpośredni kontakt z naszymi maszynami. Nasze centra obróbcze CNC są efektem długoletniego doświadczenia i innowacyjnych projektów stworzonych dla Was.

W naszej ocenie polski produkt w dzisiejszej Europie nie odbiega od dobrej klasy produktów zachodnich. Jedyna różnica to cena, którą mamy znacznie niższą od konkurencji. Oprócz ceny stawiamy na jakość, solidność i dobry, szybki serwis o czasie reakcji 24h.

 Nasze Centra obróbcze charakteryzuje świetny stosunek jakości do ceny. Najbardziej zależy nam na długofalowych i dobrych relacjach z klientami. Wysoka jakość naszych maszyn w połączeniu z bezkonkurencyjnymi cenami pozwala na mądry zakup obrabiarki CNC polskiego producenta. Zawsze doradzamy najlepsze rozwiązanie technologiczne dla produkcji drzwi, mebli, schodów. Dostarczamy pełnowartościową  maszynę w dobrej cenie.

Dzięki naszym maszynom z powodzeniem można zwiększyć produkcję bez zbędnych przestojów produkcyjnych. Serwis przez 2 lata jest zupełnie bezpłatny, a czas reakcji wynosi 24h.

 

OFERTA

Produkcja obrabiarek CNC - od 3 do 5 osiowych, z szybkimi magazynami narzędzi, stołem podciśnieniowym oraz wysokoobrotowym silnym elektrowrzecionem HSD. Maszyny wykonujemy w trzech wariantach:  VESTIUM, TANTUM, OSTIUM  - które dostosowane są  specjalnie do produkcji mebli, schodów, dzwi. Całą produkcję opieramy właśnie na trzech dopracowanych modelach, które mają największą sprzedaż i są naszym flagowym produktem. 

Maszyny HIMET takie jak VESTIUM,  OSTIUM, TANTUM oraz CONCEPT 100 tworzone są z ideą COBUS ConCept, która zakłada pełną współpracę obrabiarki z doskonałym oprogramowaniem CAD/CAM. Założeniem firmy jest doskonałość oparta na pełnej kompatybilności (oprogramowanie - maszyna).


Nasza oferta zawiera produkcję wysokiej klasy centrów obróbczych CNC jak i modernizacje używanych maszyn CNC do obróbki drewna. Jako producenci obrabiarek wykonujemy remonty generalne centrów obróbczych CNC. Możemy się poszczycić licznymi pomyślnie zakończonymi projektami kompleksowej modernizacji maszyn w różnych zakładach stolarskich na terenie Polski i Niemiec. Regenerujemy również elektrowrzeciona centrów obróbczych oraz innych maszyn i obrabiarek, mamy do tego celu wyodrębnioną komórkę, która od lat zajmuje się naprawą i serwisem wrzecion.

 

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Administrator danych osobowych:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Krzysztof Reszczyński ul. Jana Pawła II 18/6, 77-100 Bytów, zwany dalej Administratorem.

Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres e-mail: info@himet.pl  lub pisemnie na adres korespondencyjny: HIMET Krzysztof Reszczyński, ul. Jana Pawła II 18/6, 77-100 Bytów.

Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) zwane dalej RODO.

Cele i podstawy przetwarzania danych:

Odbiorcy danych:

Informujemy, że odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty, którym przekazanie danych osobowych związane będzie z zawarciem, wykonaniem i realizacją umowy, której jest Pan/Pani stroną oraz realizacją prawnie uzasadnionych interesów i obowiązków prawnych  Administratora, w szczególności będą to następujące kategorie odbiorców: podmioty zajmujące się doręczaniem korespondencji, podmioty zajmujące się archiwizacją i niszczeniem dokumentacji, podmioty  zapewniające wsparcie Administratorowi  w dziedzinie informatyki, projektowania i konsultacji technicznych, podmioty dostarczające systemy komputerowe oraz oprogramowanie, firmy windykacyjne w zakresie realizacji prawnych obowiązków związanych z egzekucją roszczeń przysługujących Administratorowi wobec Klientów, podmioty świadczące na rzecz Administratora pomoc prawną  oraz usługi audytorskie.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane podmiotom uprawnionym do ich pozyskania na podstawie przepisów prawa, w szczególności instytucjom państwowym, urzędom, organom administracji publicznej, sądom, organom ścigania oraz innym podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa do otrzymania informacji.

Podanie przez Panią/pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji wymogów ustawowych i umownych oraz jest niezbędne do  zawarcia i realizacji umowy której jesteś stroną.

 Przekazywanie danych do państwa trzecich lub organizacji międzynarodowych:

Nie przekazujemy Pani/ Pana danych osobowych poza teren Polski.

 Okres przechowywania danych:

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu przedawnienia roszczeń z tytułu zawartej umowy lub do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikających z przepisów prawa. Okres przechowywania danych może zostać przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jakie mogą mieć związek z Pani/Pana osobą lub jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla celowego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami strony przeciwnej, co stanowi prawnie usprawiedliwiony interes Administratora danych.

Prawa osoby, której dane są przetwarzane:

Przysługuje Pani/Panu:

W celu wykonania przysługującego Państwu uprawnienia należy skierować żądanie na adres e-mail info@himet.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 598 232 575 . Informujemy, że przed realizacją żądań będzie musieli odpowiednio Państwa zidentyfikować

 

 Profilowanie:

Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

HIMET © 2017-2018   |   Polityka prywatności