HIMET
Pomysk Mały 38, 77-100 Bytów
59 823 2575

O firmie

HIMET Sp z o.o. - polski producent i serwis centrów obróbczych CNC. Od 2006 roku firma rozwinęła się na rynku przemysłu meblowego jako HIMET Krzysztof Reszczyński, następnie przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Przez okres 14 lat zdobyliśmy duże osiągnięcia w oprogramowaniu CNC i produkcji centrów obróbczych dla stolarzy oraz producentów mebli. 

  Nasz autoryzowany serwis regeneruje elektrowrzeciona w 48h/express oraz 7 dni roboczych standard. Posiadamy niezbędny sprzęt do serwisowania centrów obróbczych, wykonujemy naprawy CNC ponad 14 lat.

Produkujemy najnowocześniejsze maszyny CNC do obróbki drewna dla małych i średnich firm oraz zakładów produkujących na skalę przemysłową.

Firma koncentruje swoją uwagę na budowie typowych obrabiarek CNC, takich jak wieloosiowe centra obróbcze, oraz maszyn CNC dedykowanych. W chwili obecnej maszyny Himet oferują wszystkie dostępne możliwości technologiczne w produkcji schodów, drzwi, mebli od zaawansowanej kinematyki 3D do szybkich ruchów G0 wykonywanych za pomocą silników liniowych, zastosowania nowoczesnych materiałów (w tym kompozytów) oraz specjalistycznego oprogramowania dostosowanego do danego działu produkcji.

Himet konkuruje na rynku światowym centrów obróbczych z takimi markami jak HOMAG, BIESSE, WEEKE, SCM. Stawiamy na podobną lub wyższą jakość oraz zaawansowaną technologię. Ponadto lepszy i szybszy serwis oraz niską awaryjność maszyn. Kiedy wyprodukowaliśmy pierwsze własne centrum obróbcze do drewna, bez dłuższego oczekiwania pozyskaliśmy nowych użytkowników. Świadczy to o dobrym kierunku specjalizacji naszej firmy oraz o produktach wysokiej jakości. Jesteśmy wyspecjalizowani w produkcji centrów obróbczych CNC, dlatego jesteśmy w stanie utrzymać wyższą jakość od firm, które wykonują masowo różne konstrukcje maszyn. 

Proponujemy centrum obróbcze do drewna 5 osiowe, typowe 3 osiowe obrabiarki CNC do produkcji mebli, 4 osiowe maszyny do produkcji dzwi i schodów. Wszystkie nasze maszyny są fabrycznie wyposażone w niezbędne narzędzie graficzne do szybkiego projektowania. Centra obróbcze HIMET osiągają najwyższą wydajność przy cenach znacznie niższych niż te, które oferują  firmy zachodnie. Jesteśmy Firmą, która swój dynamiczny rozwój zawdzięcza bogatemu 14- letniemu doświadczeniem z dziedziny obrabiarek CNC, wykorzystaniu zaawansowanych technologii  i specjalistycznej wiedzy. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie maszyn, modernizacji systemów sterowania, serwisie elektrowrzecion oraz naprawach maszyn CNC. Na początku działalności koncentrowaliśmy się na modernizacjach sterowań do obrabiarek CNC, szybko jednak okazało się, że nabyte umiejętności umożliwiają realizację dużo bardziej skomplikowanych przedsięwzięć, dlatego  rozpoczęliśmy produkcję maszyn charakteryzujących się wyjątkową wydajnością i szybkością. Wszystkie nasze maszyny są wykonane z wielkim zaangażowaniem popartym doświadczeniem.

Produkcja obrabiarek CNC jest naszą pasją, więc praca przynosi nam ogromną satysfakcję. Właśnie dlatego praca na naszych maszynach jest przyjemnością. Ułatwienia zastosowane w oprogramowaniu tworzone są na podstawie wskazówek operatorów i technologów, którzy mają bezpośredni kontakt z naszymi maszynami. Nasze centra obróbcze CNC są efektem długoletniego doświadczenia i innowacyjnych projektów stworzonych dla Was.

 Nasze Centra obróbcze charakteryzuje świetny stosunek jakości do ceny. Najbardziej zależy nam na długofalowych i dobrych relacjach z klientami. Wysoka jakość naszych maszyn w połączeniu z bezkonkurencyjnymi cenami pozwala na mądry zakup obrabiarki CNC polskiego producenta. Zawsze doradzamy najlepsze rozwiązanie technologiczne dla produkcji drzwi, mebli, schodów. Dostarczamy pełnowartościową  maszynę w dobrej cenie.

Dzięki naszym maszynom z powodzeniem można zwiększyć produkcję bez zbędnych przestojów produkcyjnych. Serwis przez 2 lata jest zupełnie bezpłatny, a czas reakcji wynosi 24h.

 

OFERTA

  Produkcja obrabiarek CNC - od 3 do 5 osiowych, z szybkimi magazynami narzędzi, stołem podciśnieniowym oraz wysokoobrotowym silnym elektrowrzecionem HSD. Maszyny wykonujemy w trzech wariantach:  VESTIUM, TANTUM, OSTIUM  - które dostosowane są  specjalnie do produkcji mebli, schodów, dzwi. Całą produkcję opieramy właśnie na trzech dopracowanych modelach, które mają największą sprzedaż i są naszym flagowym produktem. 


  Nasza oferta zawiera produkcję wysokiej klasy centrów obróbczych CNC jak i modernizacje używanych maszyn CNC do obróbki drewna. Jako producenci obrabiarek wykonujemy remonty generalne centrów obróbczych CNC. Możemy się poszczycić licznymi pomyślnie zakończonymi projektami kompleksowej modernizacji maszyn w różnych zakładach stolarskich na terenie Polski i Niemiec. Regenerujemy również elektrowrzeciona centrów obróbczych oraz innych maszyn i obrabiarek, mamy do tego celu wyodrębnioną komórkę, która od lat zajmuje się naprawą i serwisem wrzecion.

 

 

HIMET © 2017-2019   |   Polityka prywatności