HIMET
Pomysk Mały 38, 77-100 Bytów
59 823 2575

Energia odnawialna

Maszyny HIMET oszczędzają energię elektryczną.

Każda nasza maszyna posiada system zwrotu energii z hamowania której jest dosyć sporo. Zamiast zamieniać ją w ciepło, zwracamy ją do sieci zakładowej (pobiera ją inna maszyna). 

W chwili obecnej, duży wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną wskazuje na serię poważnych problemów w skali światowej.

Problemem są:

Zasadniczo dwie przyczyny prowadzą do takiego stwierdzenia.

Z jednej strony, jest to uzależnienie w bardzo dużym procencie od paliw kopalnych, w sposób opisany jak poniżej:

Z drugiej strony, 12% ludności świata zużywa 50% wyprodukowanej energii. Ten fakt ma szczególne znaczenie w odniesieniu do rozwijających się gospodarek, co pociąga za sobą duży wzrost zużycia energii.

Z tego względu, aby móc poradzić sobie z problemem teraz i w przyszłości trzeba postępować zgodnie z możliwościami jakie są dostępne. W tej kwestii możemy zrobić dwie rzeczy:

HIMET w swoich maszynach zapewnia niezbędne urządzenia, dzięki którym zużycie energii w Państwa firmie zostanie zmniejszone. Wszystkie nasze centra obróbcze posiadają wbudowany system zwrotu i oszczędzania energii elektrycznej. Jest to projekt innowacyjny, który kwalifikuje się do pozyskania  środków z funduszów UE.

 

Napisali o nas http://www.kurierbytowski.com.pl/kurier/cieplo-z-wiatru/

 

HIMET produkuje nie tylko maszyny CNC, ale też elektrownie wiatrowe o mocy 30 do 150 KW

W ramach wykonywania układów sterowania oraz budowy maszyn produkujemy małe elektrownie wiatrowe. Moc naszych elektrowni wynosi od 30KW do 150 KW co wystarcza na zapotrzebowanie energii dla małej lub średniej firmy.

Zobacz jak pracuje nasza elektrownia: HIMET - CNC WIND

https://twitter.com/CNCSERWIS/status/1022941627441143809

                                                                                 

 

HIMET - zgodnie z zasadami ...

Szanując środowisko dbasz o przyszłość.

Firma HIMET jest przykładem korzystania z energii odnawialnej. Mimo słabego rozwoju tego sektora w Polsce, mądrze postawiliśmy na energię odnawialną. Pozyskiwana energia pozwala w dużym stopniu ograniczyć spalanie paliw kopalnianych (węgla). Daje to bardzo duże oszczędnośći czasu (czyszczenie, załadunek, obsługa pieca) oraz ma wpływ na ograniczenie emisji dwutlenku węgla. Są też bardzo duże oszczędności finansowe, które musiałyby być przeznaczone na zakup opału. Elektrownia zwraca się bardzo szybko. Zyskujemy na energii z wiatru szanując środowisko naturalne. 

  Nie ukrywamy również że elektrownia służy nam do testowania oprogramowania, generatora oraz konstrukcji którą zaprojektowaliśmy. Jako producent małych elektrowni wiatrowych (MEW) zdobywamy ogromne doświadczenie techniczne i użytkowe dzięki własnej elektrowni.

Firmy zainteresowane pozyskaniem źródła bezpłatnej energii zapraszamy do kontaktu: Krzysztof Reszczyński tel. 693996816

 

 

HIMET © 2017-2019   |   Polityka prywatności