HIMET
Pomysk Mały 38, 77-100 Bytów
59 823 2575

oprogramowanie sterujące CNC/ PLC/ HMI/ CAD-CAM

Systemy sterowania obrabiarek CNC

Systemy sterowania maszyn HIMET:

Marka HIMET tworzy oprogramowania CNC do swoich wysokiej klasy obrabiarek od podstaw na bazie doświadczeń przekazywanych przez Klientów. Nasze systemy sterowania CNC są bardzo intuicyjne, nowoczesne, oparte na wileloletnim doświadczeniu Firmy. 

 Łatwy w obsłudze  system sterowania posiada nowoczesne funkcje zarządzania obrabiarką CNC do produkcji okien, drzwi, schodów i mebli. Sterowanie można zintegrować z dowolnym programem CAD/CAM. Oprogramowanie systemowe dla naszych maszyn tworzymy w językach wysokiego poziomu C++/C#, dlatego nasz software jest wyjątkowo dopracowany. Podczas projektowania systemu sterowania obrabiarek mamy dostęp do wszystkich funkcji programistycznych, które potrafimy rzeczowo wykorzystać. 

Nasze oprogramowania mają swoje początki od 2006 roku, a pierwsze sterowania zostały wykonane na potrzeby retrofitu i modernizacji obrabiarek CNC do obróbki drewna. Tworzyliśmy nasze systemy sterowania obrabiarek 14 lat do uzyskania parametrów pozwalających na wyprodukowanie własnych maszyn CNC. 

Nasz system sterowania można zintegrować z dowolnym środowiskiem CAD/CAM, dla przykładu COBUS NCAD to nowoczesne narzędzie do tworzenia programów na dowolną maszynę do obróbki drewna. Przejrzyste środowisko w języku polskim ułatwia dialog użytkownika z programem. Możliwości oraz wachlarz funkcji dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta. NCAD posiada w sobie pełny wachlarz WOP potrzebny w procesie projektowania i produkcji elementów drewnianych. Dodatkowo import plików projektowych z najbardziej popularnych formatów nie stanowi żadnego problemu.

system sterowania obrabiarek

Najważniejsze cechy COBUS NCAD:

 

system sterowania obrabiarek

 

Dobry program CAD/CAM nie gwarantuje zwiększenia wydajności pracy i zyskowności. Aby uzyskać maksimum korzyści z inwestycji w CAD/CAM, niezbędne jest odpowiednie wdrożenie i dostosowanie programów do specyfiki firmy. Niezależnie czy posiadasz małą firmę i chcesz osiągnąć wzrost, czy duże przedsiębiorstwo i chcesz podnieść wydajność procesu produkcji, możemy współpracować razem z Tobą, aby dostosować nasze rozwiązania dokładnie do Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz, zintegrujemy maszynę z programem który masz w firmie bądź zaproponujemy dostosowane rozwiązanie. 

  

HIMET © 2017-2021   |   Polityka prywatności