HIMET
Pomysk Mały 38, 77-100 Bytów
59 823 2575
798 680 315

Oprogramowanie

Systemy sterowania obrabiarek firmy Himet są szyte na miarę

Marka HIMET tworzy oprogramowania CNC do swoich wysokiej klasy obrabiarek od podstaw na bazie doświadczeń przekazywanych przez Klientów. Nasze systemy sterowania CNC są bardzo intuicyjne, nowoczesne, oparte na wileloletnim doświadczeniu Firmy. 

Ideą Firmy - absolutum - perfekcja i doskonałość:

Maszyny HIMET takie jak VESTIUM,  OSTIUM, TANTUM oraz CONCEPT 100 tworzone są zgodnie z ideą COBUS ConCept, która zakłada pełną integrację obrabiarki z doskonałym oprogramowaniem CAD/CAM. Założeniem firmy jest doskonałość oparta na pełnej kompatybilności oprogramowanie - maszyna.

Oprogramowanie systemowe CNC jest w pełni stworzone przez Naszą Firmę, opiera się wyłącznie na wysokiej jakości pozespołach. Łatwy w obsłudze  system sterowania posiada nowoczesne funkcje zarządzania obrabiarką CNC do produkcji okien, drzwi, schodów i mebli. Sterowanie wyposażone jest standardowo w program CAD/CAM Cobus, który jest zaimplementowany w każdej naszej maszynie. Oprogramowanie systemowe dla naszych maszyn tworzymy w językach wysokiego poziomu C++/C#, dlatego nasz software jest wyjątkowo dopracowany. Podczas projektowania systemu sterowania obrabiarek mamy dostęp do wszystkich funkcji programistycznych, które potrafimy rzeczowo wykorzystać. Nasza wiedza w tym zakresie pozwoliła nam stworzyć maszyny idealne, które są dopracowane na tyle, że już nie ma czego w nich uskuteczniać. 

 

Maszyny marki HIMET: takie jak VESTIUM,  OSTIUM, TANTUM w standardzie wyposażone są w  doskonałe oprogramowanie CAD/CAM COBUS. Jest to doskonałość oparta na pełnej integracji (oprogramowanie - maszyna) stworzone z myślą o prostej obsłudze i o Was - użytkownikach. 

Nieustannie się rozwijamy, wyznaczając przy tym nowe trendy produkcji obrabiarek. Nasze oprogramowania mają swoje początki od 2006 roku, a pierwsze sterowania zostały wykonane na potrzeby retrofitu i modernizacji obrabiarek CNC do obróbki drewna. Tworzyliśmy nasze systemy sterowania obrabiarek 10 lat do uzyskania parametrów pozwalających na wyprodukowanie w 2017 roku pierwszej własnej maszyny. Jako jedni z nielicznych stawiamy na rozwój własnej technologii, nie tylko na konstrukcji i składaniu maszyny. Nasze oprogramowanie CNC oraz projekty maszyn wykonane są na bazie ogromnego doświadczenia zdobytego intelektualnego wysiłku podczas modernizacji różnych obrabiarek, w większości do obróbki drewna. Jesteśmy zdania, że dopracowane oprogramowanie jest mózgiem maszyny.

oprogramowanie cnc

COBUS NCAD to nowoczesne narzędzie do tworzenia programów na dowolną maszynę do obróbki drewna. Przejrzyste środowisko w języku polskim ułatwia dialog użytkownika z programem. Możliwości oraz wachlarz funkcji dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta. NCAD posiada w sobie pełny wachlarz WOP potrzebny w procesie projektowania i produkcji elementów drewnianych. Dodatkowo import plików projektowych z najbardziej popularnych formatów nie stanowi żadnego problemu.

system sterowania obrabiarek

Najważniejsze cechy COBUS NCAD:

 

system sterowania obrabiarek

 

Dobry program CAD/CAM nie gwarantuje zwiększenia wydajności pracy i zyskowności. Aby uzyskać maksimum korzyści z inwestycji w CAD/CAM, niezbędne jest odpowiednie wdrożenie i dostosowanie programów do specyfiki firmy. Niezależnie czy posiadasz małą firmę i chcesz osiągnąć wzrost, czy duże przedsiębiorstwo i chcesz podnieść wydajność procesu produkcji, możemy współpracować razem z Tobą, aby dostosować nasze rozwiązania dokładnie do Twoich potrzeb. 

 

Jeżeli chcesz efektywnie wykorzystywać swoje zasoby - zadzwoń, otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi na tematy techniczne- infolinia: 59 823 25 75

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

HIMET © 2017-2018   |   Polityka prywatności